пʼятниця, 17 грудня 2010 р.

Завершилися тренінгові навчання для бібліотекарів Барського району!


Залишився позаду останній день тренінгових занять з бібліотекарями Барського району.

       Зміни в план роботи вніс приїзд директора ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва Морозової Н.І. з  гостями із Дніпропетровської ОУНБ  – Луньовою  Іриною Євгенівною - зав. відділу наукової організації та методики бібліотечної справи, Литвиненко Надією Григорівною - зав. відділу наукового опрацюваннядокументів та організації каталогів,  Голуб Іриною Станіславівною - зав. краєзнавчого відділу.


     Тому, крім традиційних занять, усі мали змогу поділитися досвідом бібліотечної діяльності двох областей, обговорити нагальні бібліотечні проблеми і просто поспілкуватися. Дякуємо за цікаву зустріч  і сподіваємося, що нашим гостям смакував запашний барський хліб.
           
      На протязі трьох днів усі учасники створювали банер-квілт «Враження», де ділилися своїми думками про день «сьогоднішній», зокрема: «дізнаюсь з кожним разом все більше нового і актуального, потрібного і цікавого», сподобалися рекомендації щодо написання прес-релізів, створення запрошень», «досить насичений день – практичні консультації зі створення блогу, знайомство з ІРБІСом – все, що потрібно для роботи», «дуже цікава і дружня зустріч з колегами Дніпропетровської ОУНБ» тощо.

      Опанувавши проблеми адвокасі, оволодівши навичками пошуку офіційної інформації органів влади та визначивши стратегію і тактику подальшої роботи, бібілотекарі успішно склали тестові завданні і… нарешті отримали довгоочікувані СЕРТИФІКАТИ про проходження тренінгових навчань !!!

2 коментарі:

Iryna M. сказав...

Молодці! Так рада побачити Вашу роботу! Хто б міг повірити, що тільки рік тому ми зустрічалися і робота за проектом здавалася ще у такому далекому майбутньому. Так тримати! З повагою
Ірина

Lisa сказав...

Це так приємно, що наші бібліотекарі мають змогу навчатися новим технологіям і ділитися попитом зіншими. Щасти вам бібліотекарі Боварського району!!!