пʼятниця, 11 травня 2012 р.

Останній дзвоник 2012


2012-й рік подарував нагоду двічі почути останній дзвінок. На початку травня він пролунав і для  дев'ятикласників с.Міжлісся, а наприкінці останнього весняного місяця відпустить решту учнів на довгоочікувані літні канікули.
На шкільному подвір’ї, прикрашеному різнокольоровими стрічками та кульками, 11 травня зібрались учні, вчителі, випускники і батьки. Було ціле море квітів і білих бантиків. Панувала радісна і святкова атмосфера.

На честь випускників і закінчення навчального року лунали сьогодні біля школи душевні пісні і вірші.Привітати дев'ятикласників зі святом прийшли також першокласники. Вони заспівали для них веселу пісеньку та вручили квіти. Випусники ж подарували їм подарунки.Привітали зі святом і їх перша вчителька Грицюк Т.С.,


вчителька 4-го класу Місюрко В.Д.


та їх класний керівник Шабатура О.М.


Ще дев'ятикласників привітали учні 4 -Б класу.
Сьогодні учні мали ще одну нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброювали знаннями, а й формували їх духовно й фізично, прищеплювали життєві принципи, допомагали виробити характер.


Потім вони дружно танцювали останній шкільний вальс з своїми батьками.


Ось і пролунав для них останній дзвінок.Шкільні свята завжди були справді народними. Адже за кожним школярем – батьки, бабусі й дідусі, родичі, друзі.

Тож усім вам, юні міжліссяни, радісних турбот, міцного здоров’я, щастя й добра.

Немає коментарів: