середа, 17 квітня 2013 р.

"Запис першокласників"

        Бібліотека дуже шанобливо становиться до читачів-першокласників. Доброю традицією став обов`язковий запис всіх першокласників до бібліотеки. Ця подія відбувається у формі дитячого свята, в ході якого діти спілкуються грають, співають, читають вірші. Наприкінці свята кожному видається перша книжечка з фонду бібліотеки для самостіного читання.
       Так і сьогодні на екскурсію до нашої бібліотеки завітали найменші учні школи - першокласники з вчителем Слободян Л.Л.. Маленькі "чомусики" і "запитайлики" пройшлися вулицями нашого "казкового містечка" - бібліотеки. Заглянули до "чарівних палаців" - стелажів, на яких живуть наші друзі - книжки.

         Діти дізналися про походження слова "Бібліотека", які є Правила поводження з книгою, та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити. На завершення екскурсії із задоволенням відгадували загадки про книгу і бібліотеку.
        А особливо сподобались комп'ютери. Бібліотекар показала їм бібліотечний блог, на якому першокласники відшукали себе. А після цього вони подивилися улюблений мультик.
        Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.
 
Немає коментарів: