понеділок, 25 липня 2011 р.

Відкриття ТОВ "Агродар -Бар"

   Компанія "АГРОДАР-Бар" (Бар, Вінницька область) 25 липня ввела в експлуатацію елеватора в селі Міжлісся (Барський район, Вінницька область). Про це повідомив генеральний директор групи компаній "Агросіті-Інвест", в яку входить "АГРОДАР-Бар", Юрій Люшня.
     «Елеватор потужністю 50 тис.. тонн обладнаний двома лініями приймання по 100 тонн на годину кожна, також дві лінії відвантаження по 100 тонн на годину кожна », - повідомив він, зазначаючи, що елеватор технічно готовий до прийому зерна, яка почнеться через декількох днів після отримання сертифіката хлебінспекціі.
     У будівництво елеватора компанія інвестувала близько 10 млн доларів США.
     Елеватор обладнаний зерносховищем силосного типу Behlen (США), системою ланцюгових конвеєрів і ковшових норій Intersystems (США), зерносушаркою Grain Handler (США), устаткуванням для відбору проб зерна Intersystems (США).
    "АГРОДАР-Бар" також побудував більше 1 км залізничних шляхів, що з'єднують елеватор із залізничною гілкою від вузлової станції "Жмеринка", а також 6 км підвідного газопроводу та 6 км лінії електропередач.     В селі Міжлісся Барського району 25 липня за участю голови обласної державної адміністрації Миколи Джиги відбулося урочисте відкриття сучасного елеваторного комплексу ТОВ «Агродар-Бар» загальною потужністю 55 тис. т зерна.
    Вітаючи керівництво району, інвесторів, працівників елеватора із знаковою подією, як для району, так і область Миколи Джига зазначив, що Вінниччина в останні роки займає провідні місця із збору зернових. Таким чином, не менш важливим є збереження вирощеного врожаю. Тому відкриття такого потужного об’єкту є необхідним для області. Даний елеватор – це є приклад модернізації сільського господарства в регіоні, приклад залучення інвестицій в районі, реалізація затвердженої в області Програми економічного і соціального розвитку на 2011 рік, відповідно до якої ми плануємо значно наростити сільськогосподарське виробництво та створити робочі місця. Технічні параметри елеватори досить потужні, тому його послугами можуть користуватися не лише Вінницька, а й сусідні області. Він має можливість за годину приймати до 100 тонн зерна по двом лініям. Також великим плюсом є наявність залізничної колії, яка з’єднана із Жмеринською залізничною мережею.
     Микола Васильович подякував Люшні Юрію Миколайовичу, генеральному директору «Агросіті Інвест» м. Київ, дочірнім підприємством якого є Барський ТОВ «Агродар-Бар», будівельникам, районній та міській владі, усім тим, хто причетний до зведення цього дива інженерної техніки, і тим, хто у майбутньому буде наповнювати елеватора.
     За словами Миколи Джиги в найближчий час завершується будівництво ще двох подібних об’єктів у Жмеринському та Хмільницькому районах, а потужне підприємство «Кряж» на території області будує 10 новітніх елеваторів. В середньому елеваторна потужність області становить 2 млн. тонн і з відкриттям новобудов область зможе зберігати до 4 млн. тонн зернових.
     Цього дня голова облдержадміністрації та керівники району урочисто відкрили та ознайомились з потужностями підприємства, технологією прийомки та зберігання зерна.На відкриття приїхав голова Вінницької облдержадміністрації Джига М.В.;

голова Барської райдежадміністрації Родіонов М.В. ;

голова Барської районної ради Помилуйко О.І.Немає коментарів: