субота, 23 червня 2012 р.

"Потрібен брехун" сатирична комедія


     23 червня в будинку с.Міжлісся , за сприяння О.І.Меркална, жителі мали можливість переглянути сатиричну комедію "Потрібен брехун" Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського.


       "Потрібен брехун" комедія Димітріса Псафаса на дві дії. Постановка н.а. України Віталія Селезньова, сценографія Ірини Лупащенко.Пародія на діяльність політиків. Чи можете ви уявити собі таку ситуацію: людина стає депутатом парламенту і досить швидко розуміє, що в нього відсутня необхідна для цієї нової для нього ролі якість. Яка? ... не моргнувши оком, брехати... То як же бути? Грецький драматург Псафас, ще на початку шістдесятих років минулого століття, дав відповідь на це питання назвою своєї п'єси "Потрібен брехун, або Шукаю праву руку". По-новому прийдеться жити не тільки новоспеченому депутатові, але і його оточенню, і власній дружині, і найближчим друзям... Круто міняється весь ритм життя... Акторами із задоволенням обіграно тему неправди, що, на думку постановника, пронизує життя політиків у будь-якій країні. Органічний у ролі пройдисвіта-політика н.а.Укр. Валерій Прусс. Його дружина Дженні у виконанні з.а.України Надії Кривцун – звабна брехуха, виверти якої шиті білими нитками. З.а.Укр. Анатолій Вольський - досить пластичний імпозантний красномовний у ролі головного брехуна.
     Дві години пролетіли на одному диханні, зал отримав заряд позитивних емоцій. Загалом, чудово проведений суботній вечір у маленькому селі.Немає коментарів: