Історія бібліотеки

   
(2024р. 22 травня)


Бібліотека заснована у 1959році. Першим бібліотекарем була Дубік Ірина, яка працювала у 1959 – 1965рр. У 1965році на зміну їй прийшла Фурман Ольга Михайлівна (1965 – 1973). З 1973 по 1980р. – Повстюк Валентина Михайлівна. Бібліотека й клуб знаходились за кооперацією (магазином «Вікторія») перед кладовищем.
     На початку 1980р бібліотеку перенесено в нове приміщення будинку культури с. Міжлісся, яке розташоване в центрі села. Площа бібліотеки становить 48мⁿ.
    З 27.03.80 до 23.08.81 бібліотекарем працювала Каляфіцка Світлана, після неї – Ковальчук Галина Степанівна. А з 1.12.2001р. і по даний час працює у бібліотеці Патерок Людмила Миколаївна.
   В 2010р в   бібліотеці   було відкриття "БібліоІнтернету" - нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет в рамках програми "Бібліоміст", що адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за підтримки Фундації Білла та Мелінди Гейтс. У бібліотеці розміщено 3 комп'ютери з веб-камерами для безкоштовного доступу до мережі Інтернет та за рахунок сільської ради придбано принтер та колонки.

 В 2016 році в бібліотеці було проведено ремонт. Завдяки якому  утворено окремий вхід від будинку культури. Замість вікна поставлено пластикові двері та замінено енергозберігаюче вікно за кошти сільської ради. 
 ТОВ "Міжлісся" було придбано лінолеум, замінено електроповодку у бібліотеці та встановлено грати на вікно і двері.
Орендатор Христофор А. встановив над вхідними дверима козирок. Ремонт здійснили користувачі бібліотеки Ковальчук М.С., Мартинюк М.В., Ковальчук Л.Ф., Патерок Л.О., Чижов О.С., Білокур В.В безкоштовно. Було замінено двоє міжкімнатних дверей, які придбав користувач бібліотеки. Директор школи Федюк П.М. надав цеглу для замурування двох дверей.

Учні та вчителі школи придбали жалюзі на вікно  власник магазину "Калина" подарував пере дверний коврик . За кошти сільської ради у бібліотеці встановлено інфрачервоні обігрівачі. І тепер у приміщенні тепло та затишно.
 Вхід  у бібліотеку  знаходиться між медпунктом та магазином "Калина".

    Книжковий фонд бібліотеки становить 12650 примірників книг. Щорічно бібліотека обслуговує понад 543читачів, з яких 139 дітей, 107 юнаків. Книговидача становить 10001 примірників книг. Відвідування   3697.


2011рік

 
Барські бібліотекарі  на І Бібліотечному форумі


Перед бібліотекою


Після школи зайдемо у бібліотеку


2010рік

6 коментарів:

пані Лариса сказав...

Давайте дружити, гарний у Вас блог, завітайте на мій:internetlabreri.blogspot.com
У нас теж гарно вишивають, давайте обмінюватись узорами і гарними сценаріями.

пані Лариса сказав...

Давайте дружити, обмінюватись досвідом
Завітайте на мій блог:
internetlabreri.blogspot.com

пані Лариса сказав...
Автор видалив цей коментар.
Патерок Людмила сказав...

Дякую,я згодна з вами дружити. Давайте будемо обмінюватися досвідом.

Катерина сказав...

Доброго дня Вам, пані Людмило! Я, адмін Бібліотечного інформацфйно-освітнього порталу http://www.librportal.org.ua/ повідомляю, що буде зроблено посилання на Ваш блог у розділі "Коло друзів". У свою чергу прошу познайомитися з Порталам і дати на нього посилання для Ваших користувачів. З повагою, Катерина Миколаївна

Бібліотека села Міжлісся сказав...


Дуже вдячна Вам, посилання на Портал уже зроблено.